Video: Mustafa Nadarević otvorio 11. Dane Zaima Muzaferije

mustafa-nadarevic-0111. Dani Zaima Muzaferije započeli su sinoć, a iste je svečano otvorio poznati glumac Mustafa Nadarević u Zavičajnom muzeju, gdje je upriličena izložba crteža Ismeta Mujezinovića iz fundusa Umjetničke galerije BiH.

Također, je istaknuo da je posljednji razgovor sa Zaimom Muzaferijom bio u kafani, te da nisu razgovarali o glumi nego o ženama.

Video: Mustafa Nadarević otvorio 11. Dane Zaima Muzaferije
Objavljeno prije 3 days . u Fri, Nov 28th, 2014

Organizator manifestacije je Udruženje “Ars tragovi” iz Visokog. Predsjednik tog udruženja je Rasim Kadić pokrenuo inicijativu da ulica, trg ili institucija u Visokom dobije ime po Zaimu Muzaferiji.

Kustos Zavičajnog muzeja Visoko Mubera Pulo obratila se u ime ove institucije u kojoj su otvarane sve dosadašnje manifestacije dana Zaima Muzaferije. Osim toga, pozvala je javnost da posjete izložbu crteža Ismeta Mujezinovića.

www.magazinplus.eu

Categories: Izdvojeno, Novosti, Video