Video: Održana visočka promocija knjiga Fikrete Karić

fikreta-karic-knjiga-prom-0

Promocija romana „Djevojka sa bisernom suzom” i “Ornament ljubavi” književnice Fikrete Karić sinoć je održana u Velikoj sali Općine Visoko.
Gost promotor bio je recenzent zadnjeg romana “Ornament ljubavi” Isa Balkan, a prisutnima se obratila i sama književnica, koja je dala izjavu i prisutnim medijima.

Organizatori visočke promocija romana Fikrete Karić bili su Omladinsko udruženje „Bedem“ i „Klub knjige“ Visoko u saradnji sa JU „Zavičajni muzej“ Visoko, omladinskim krugom MIZ Visoko, udruženjem „EKO VIKING“ Visoko, udruženjem šehida i poginulih boraca „Visoko 92“, i Udruženjem žena „Sumejja“.

www.magazinplus.eu