Grupa mladih izviđača odreda “Visoko” posjetila je Zavičajni muzej Visoko

Velika podrška Odredu izviđača Visoko koji svoje članove uče kako se voli domovina! U okviru projekta “Kulturna baština našeg grada – upoznaj da bi poštovao” grupa mladih izviđača odreda “Visoko” posjetila je Zavičajni muzej Visoko, a nakon posjete muzeju izašli su na lokalitete četiri od šest nacionalnih spomenika u Visokom: Krunidbena i grobna crkva bosanskih vladara – Mili/Arnautovići, Franjevački samostan sv. Bonaventure, Tabhanska džamija i crkva sv. Prokopija.