U okviru Sajma kože i krzna “VISK 2017”, večeras je u Zavičajnom muzeju Visoko otvorena izložba na temu kožarstva, koja je uveličala ovu drugu po redu sajamsku manifestaciju, čiji je organizator Općina Visoko u saradnji sa Udruženjem proizvođača i prerađivača kože “VISK” Visoko.

Prisutnima su se obratili: Dženana Ganić – viši kustos Zavičajnog muzeja Visoko i Alija Bojičić – član Upravnog odbora Udruženja proizvođača i prerađivača kože “VISK” Visoko, koji je proglasio izložbu otvorenom.

Pozivamo naše sugrađane da posjetom uveličaju ovaj Sajam i izložbu, a sutra će od 11 sati u Maloj sali Općine Visoko biti upriličen i Okrugli sto na temu kožarstva, po kojem je, između ostalog, naša općina prepoznatljiva.

Press Općine Visoko

Categories: Fotogalerija, Novosti